Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städ, -mjukpapper och plastmaterial.
Referensnummer: 0187-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Städ, mjukpapper och plast material.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter, 33772000 Förbrukningsvaror av papper, 39830000 Rengöringsmedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen