2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2 st. hjullastare
Beskrivning: Upphandlingen avser ESEMs behov av 2 st. hjullastare med tillhörande service för affärsområdena Återvinning (ÅV) och Energi.
Intern identifierare: UH 25-14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000