See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Container 2025
Beskrivning: Upphandling av containrar för transport av avfall.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613000 Stora containrar
Ytterligare klassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar, 63111000 Containerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Köp av containrar för transport av avfall