See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bränsle och drivmedel
Beskrivning: Upphandlingen avser bränsle och drivmedel med tillhörande produkter och tjänster. Upphandlingen är indelad i följande områden: Delområde A: Stationstankning bensin, diesel och etanol Delområde B: Stationstankning HVO100 Delområde C: Bulkleverans eldningsolja och diesel Delområde D: Bulkleverans HVO100 Delområde E: Fordonsgas Biogas 100 I upphandlingen ingår även optioner.
Intern identifierare: KS 2024/718
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument
Beskrivning: Upphandlingen avser bränsle och drivmedel med tillhörande produkter och tjänster. Upphandlingen är indelad i följande områden: • Delområde A: Stationstankning bensin, diesel och etanol • Delområde B: Stationstankning HVO100 • Delområde C: Bulkleverans eldningsolja och diesel • Delområde D: Bulkleverans HVO100 • Delområde E: Fordonsgas Biogas 100 I upphandlingen ingår även optioner.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde C
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde D
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde E