Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Magnetic sweeper.
Referensnummer: 399818-AI906408
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34960000 Flygplatsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
This procurement concerns the delivery of magnetic sweepers for the Swedish Defence and includes all accessories, spare parts, documentation and education.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34921000 Utrustning för väghållning, 34921200 Sopmaskiner för start- och landningsbanor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen