See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopediska operationer
Beskrivning: Region Värmland genomför upphandling gällande ortopediska operationer. Deltagande region, Region Dalarna och Region Örebro län har genom fullmakt uppdragit åt Region Värmland att genomföra upphandlingen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85111600 Ortopediska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: AXELOPERATIONER
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102903:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: OPERATIONER PÅ FOTLED OCH FOT
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102903:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: OPERATIONER PÅ HAND OCH HANDLED
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102903:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: OPERATION PÅ HÖFTLED
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102903:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: OPERATION PÅ KNÄLED
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102903:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: ARTROSKOPISKA KNÄOPERATIONER
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102903:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: OPERATION PÅ RYGG OCH NACKE
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102903:Lot:7