Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Övergripande krav för båda stationerna
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45000000 Anläggningsarbete, 45232220 Byggnation av undercentral, 45232221 Transformatorunderstation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av stationerna Täljöhöjden och Bålsta
Täljöhöjden
Del nr: 2
Bålsta
Del nr: 3
Täljöhöjden och Bålsta, anbud som avser båda kontrakten tillsammans
Del nr: 4