See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning Nynäshamn
Beskrivning: Nynäshamns kommun avser upphandla ett ramavtal för att täcka behovet av externa resurser avseende vinterväghållning och sandsopning.
Intern identifierare: SUN 2023-020
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 90611000 Gaturenhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär