See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krisberedskapsspecialist
Beskrivning: Luftfartsverket (LFV) inbjuder er att lämna skriftligt anbud avseende leveransavtal för konsultstöd inom krisberedskap i enlighet med detta dokument samt tillhörande bilagor.
Intern identifierare: Ä-2023-020301
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000