2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2 styck skåpbilar med påbyggt skåp
Beskrivning: Bodens kommun inbjuder Er härmed att lämna anbud på två (2) fabriksnya skåpbilar med påbyggt skåp i större modell, maxvikt 3500kg i enlighet med ställda krav. Bodens kommun avser att teckna kontrakt med en (1) leverantör.
Intern identifierare: SBN 2025-398
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34136000 Skåpbilar, 34136100 Lätta skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 2 styck skåpbilar med påbyggt skåp