See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av livsmedel (varm och kall mat)
Beskrivning: Upphandlingen omfattar: Transport av varm och kyld mat och livsmedel från tillagningskök till mottagningskök, serveringskök/avdelningskök och fritids samt återleverans av gods från dessa tillagningskök samtTransport av kyld mat från tillagningskök i Slite till ordinärt boende (privatpersoner med bistånd på matdistribution) över hela Gotland.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1 - Fårösund
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99447:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 2 - Slite
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99447:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 3 - Roma
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99447:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 4 - Klintehamn
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99447:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 5 - Hemse
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99447:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Del 6 - Visby
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99447:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Del 7 - Strandgärdet Roma
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99447:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Del 8 - Slite Kyld mat
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99447:Lot:8