393322-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Vakttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ordningsvakter Casino Cosmopol AB
Referensnummer: 2023-01487
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79713000 Vakttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbud avser ordningsvakter på våra kasinon i Göteborg, Malmö och Stockholm. Anbuden kan lämnas på en, två eller tre orter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen