See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: CBCT Odontologi
Beskrivning: Region Skåne avser att upphandla framtidssäkrade dental CBCT omfattande tre (3) fabriksnya och driftklara system, inklusive mjukvaror och tillbehör, för att klara efterfrågad funktion, prestanda och övrigt behov, med placering i Lund, Malmö och Helsingborg.
Föregående meddelande: 010903-2023
Intern identifierare: 2023-O001024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling