393392-2025 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Funktionsansvarig Arbetsmiljö till MAXIMA
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFunktionsansvarig Arbetsmiljö till MAXIMA
BeskrivningUppdraget är ett ramavtal som gäller Funktionsansvarig Arbetsmiljö till programmet. Funktionsansvariges huvudsakliga arbetsuppgift är att säkerställa att programmet uppfyller arbetsmiljölagen samt Arbetsmiljöverkets tillämpliga föreskrifter och förordningar
Föregående meddelande575087-2023
Intern identifierare23/01603
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000