393475-2017 - ÄndringSverige-Lund: Skolmöbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbelupphandling 2017 Lunds kommun med flera.
Referensnummer: KS2017/0763
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39160000 Skolmöbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för möbler till kontor, skola och förskola för Lunds kommun med flera.