See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sterilutrustning
Beskrivning: Malmö universitet inbjuder till anbudsgivning rörande steril utrustning
Intern identifierare: MAU 2024/1125
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 33191100 Steriliseringsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 33191100 Steriliseringsapparat
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall varor
Huvudklassificering (cpv): 33131100 Tandkirurgiska instrument
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 33191100 Steriliseringsapparat