See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vaccinationstjänster i område E20 samt särskilda uppdrag med inriktning på vaccination av svårnådda grupper och i områden med låg vaccinationsgrad i område Göteborg
Beskrivning: Vaccinationstjänster i område E20 samt särskilda uppdrag med inriktning på vaccination av svårnådda grupper och i områden med låg vaccinationsgrad i område Göteborg.
Intern identifierare: RS 2023-05513
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs som en Enstegsupphandling, en icke direktivstyrd annonspliktig upphandling enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling 19 kap LOU.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan Vaccinationstjänster
Beskrivning: Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende vaccinationstjänster i område E20 samt särskilda uppdrag med inriktning på vaccination av svårnådda grupper och i områden med låg vaccinationsgrad i område Göteborg.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation anbudsområde E20
Beskrivning: Krav på tjänsten återfinns i upphandlingsunderlaget.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation anbudsområde Göteborg