See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kreativa kommunikationstjänster 2023, SLL1927
Beskrivning: Region Stockholm har för avsikt att upphandla Kreativa kommunikationstjänster.
Intern identifierare: FSN 2023-0158
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Denna upphandling avser kreativa kommunikationstjänster för Region Stockholms avropsberättigade verksamheter. Upphandlingen avser hela det utbud av tjänster som krävs för att definiera, planera, utveckla, genomföra och följa upp kreativa kommunikationsaktiviteter mot uppsatta kunskaps-, attityd- och beteendemål.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Prövning av anbudsgivaren
Beskrivning: Enligt underlag
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Utvärdering genomförs utifrån anbudsgivarens beskrivning enligt bilaga 3 Utvärdering.