393578-2019 - ÄndringSverige-Malmö: Markmätningar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Markprovtagning
Referensnummer: 19/00717
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71353000 Markmätningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Provtagning och analyser av mark.