393666-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kläder, skor, väskor och tillbehör – Profilprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: KTH har behov av en leverantör av profilprodukter.
Intern identifierare: HS-2025-1290
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000