2. Förfarande
Förfarande
Titel: Interventionslaboratorier inom Kardiologi och Klinisk fysiologi
Beskrivning: Arytmi/PCI lab
Intern identifierare: UPPH2025-00128
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45214610 Byggnation av laboratoriebyggnad, 45215000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter, 45215100 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000