2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avtalsgrupp Fyra spår
Beskrivning: Region Uppsala söker ett konsultteam för att hantera avtals- och samverkansfrågor i projekt Kollektivtrafik och infrastruktur – Fyra spår.
Intern identifierare: UPPH2025-00069
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79100000 Juridiska tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000