See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: El-handel 2026
Beskrivning: El-handel- leverans av fysiska elleveranser med möjlighet till finansiell säkring, till verksamheter i Bjuvs kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124462:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi