2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för rengöring och smörjning av hand- och vinkelstycken
Beskrivning: utrustning för rengöring och smörjning av hand- och vinkelstycken
Intern identifierare: RJL 2025/1191
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000