39387-2017 - ÄndringSverige-Halmstad: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Endoskopisk vaskulär behandling, förbrukningsmaterial.
Referensnummer: DNRGS160313
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Hallands behov av endoskopisk vaskulär behandling, förbrukningsmaterial.