39388-2020 - ÄndringSverige-Boden: Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler och inredning till Bodens kommuns nya korttidsboende
Referensnummer: KS 2019/1769
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Bodens kommun inbjuder er här med att lämna anbud på möbler och inredning till Bodens kommuns nya kortidsboende.
Kortidsboendet består lokalyta består av sex (6) stycken våningsplan med totalt trettionio (39) stycken boendeplatser.
Upphandlingen avser anskaffning, leverans, montage och i iordningställande av möbler och inredning till kortidsboendet. Vilket innefattar fullständigt färdigställande av utplaceringen av möblerna och inredningen.
Se vidare i kap 4 kravspecifikationen och kap 6 avtalsvillkoren för ingående detaljer kring uppdraget och ställda krav.
Bodens kommun kommer att teckna köpeavtal med en (1) leverantör.