See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Regional Anestesi och Centrala Infarter
Beskrivning: Epiduralset, spinalkanyler, LP/spinalkanyler, plexuskanyler, CVK-katetrar, artärkatetrar, injektionsportar och tryckmätningsset.
Föregående meddelande: 137442-2022
Intern identifierare: VF2021-00031
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000