See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gynekologiska specialprodukter
Beskrivning: Spiraler, skydd f ultraljudsstav, livmoderringar, vaginalspek, vaginaldepressor, provtagare f endometriebiopsi, amningsvårtskydd, vaginal tork mm.
Intern identifierare: VF2024-00041
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: Upphandling av gynekologiska specialprodukter
Intern identifierare: 1674429-67e6a1c6945ff9f40c66a350
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare: 1674430-67e6a1c6945ff9f40c66a353