Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elenergi
Referensnummer: 22/26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
II.1.4.
Kort beskrivning
Ronneby kommun, Ronneby Miljö och Teknik AB, AB Ronnebyhus och Ronneby Industrifastigheter AB inbjuder Er härmed att inkomma med anbud på Elenergi i enlighet med upphandlingsunderlaget.
Anbudets giltighetstid
Anbud ska vara giltigt till och med 2022-12-31 .
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09310000 Elektricitet, 65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen