394118-2024 - Resultat
Sverige – Catering – Cateringtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCateringtjänster
BeskrivningUpphandlings av cateringtjänster.
Intern identifierare114-5202-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del