See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Sigtuna kommun upphandlar Tryckeritjänster och avser att teckna rangordnat ramavtal med tre (3) Leverantör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110721:Lot:1