See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tolktjänster
Beskrivning: Förmedling av tolktjänster omfattande de mest frekvent förekommande språken, med möjlighet att avropa även på andra språk.
Föregående meddelande: 624107-2023
Intern identifierare: RS221403.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del