Västra Götalands läns landsting/Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende Specialistläkare i allmänmedicin till fem olika ungdomsmottagningar i Göteborg.
Avtalet planeras gälla 2 år från och med den 1.1.2018 med möjlighet till förlängning upp till 24 månader.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster, 85121000 Läkarmottagningstjänster, 85121100 Tjänster utförda av allmänpraktiserande läkare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen