Konsulttjänst för Öresunds recipientkontrollprogram
Referensnummer: 20/01111
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
ÖVF, Öresunds vattenvårdsförening, avser gemensamt upphandla konsult för att utföra recipientkontroll och få en överblick hur den samlade påverkan ser ut.