See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskiner och verktyg för mekanisk verkstad
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 2024-10956
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43800000 Verkstadsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 Maskiner för mekanisk verkstad
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 Maskinverktyg för mekanisk verkstad