394470-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Zoologiska tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av katthem
Referensnummer: 114-20136-202
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77400000 Zoologiska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av infångande, transport och uppstallning av katter