394488-2025 - Resultat
Sverige – Kopieringspapper – Kontorspapper 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontorspapper 2024
BeskrivningRamavtalsupphandling avseende kontorspapper
Intern identifierare23.3-15015-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30197643 Kopieringspapper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000