394527-2016 - KonkurrensutsättningSverige-Halmstad: Byggnadsanläggning
Kvalificeringssystem – försörjningssektorerna
Tjänster
Direktiv 2004/17/EG
Detta meddelande är en inbjudan till anbudsgivning ja
II.1.
Den upphandlande enhetens benämning på upphandlingen
Om- och tillbyggnad Harplinge förskola.
II.2.
Typ av kontrakt
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster