2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inhyrning av arkivarier
Beskrivning: SLSO efterfrågar fyra erfarna arkivarier till ett omfattande leveransprojekt, samt två seniora arkivkonsulter med 10 års erfarenhet för uppdrag av verksamhetsövergång Medhelp AB till Stockholms läns sjukvårdsområde SLSO.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123376:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72252000 Dataarkivering