394698-2025 - Planering
Sverige – Avfallshantering – Hearing avseende Omhändertagande av specialavfall, SLL1911
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHearing avseende Omhändertagande av specialavfall, SLL1911
BeskrivningInbjudan till hearing inför upphandling av Omhändertagande av vårdens specialavfall, kemikalieavfall, sekretessavfall och mindre elektronikavfall, SLL1911.
Intern identifierareFSN 2025-0174
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering