See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undersökningslampor
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för undersökningslampor till Region Uppsala.
Intern identifierare: UPPH2024-00042
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter (1)
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för undersökningslamor till Region Uppsala.
Intern identifierare: UPPH2024-00042-un
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för undersökningslampor till Region Uppsala
Intern identifierare: UPPH2024-00042-undersökningslmapor