394762-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Markundersökningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av enkätverktyg
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71351500 Markundersökningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Sunet avser upphandla enkätverktyg.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71351500 Markundersökningstjänster, 79315000 Sociala undersökningar, 79320000 Opinionsundersökningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen