394812-2020 - ResultatSverige-HELSINGBORG: Eldistributions- och reglerutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätstationer i betong
Referensnummer: 19/125
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Nätstationer i betong, 12 & 24 kV, inkl tillhörande produkter så som ställverk.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31214000 Ställverk, 31230000 Delar till eldistributions- eller reglerutrustning, 65310000 Eldistribution
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen