2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedelsförsörjning
Beskrivning: Läkemedelsförsörjning avseende gemensamt behov för Försvarsmakten samt Socialstyrelsen. Syftet är att säkerställa hög tillgänglighet av läkemedel och vacciner över en lång tidshorisont.
Föregående meddelande: 2626-2023
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87798:Lot:1