394911-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Smedjebackens kommun- Fordonsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Smedjebackens kommun- Fordonsförsäkring
Beskrivning: Smedjebackens kommun- Fordonsförsäkring
Intern identifierare: 25/11
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000