See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillsyn och service av kyl- och värmepumpsanläggninar samt kyl- och frysutrustning
Beskrivning: Initiering upphandling av tillsyn och service av kyl- och värmepumpsanläggningar samt av kyl- och frysutrustningar
Intern identifierare: 24RS7062
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000