2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltningsavtal VÄJ och Labsvar
Beskrivning: Förvaltningsavtal av applikationer VÄJ och Labsvar.
Intern identifierare: RS 2025-01238
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000