Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/01/2026
Slutdatum för varaktighet: 31/12/2028
Förlängning
Högst antal förlängningar: 4