See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Upphandling omfattar bevakningstjänster med möjlighet att avropa olika optioner.
Intern identifierare: 25/133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000