395306-2024 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Renhållning, skötsel av park- och naturmark och vinterväghållning Järva Stadsdelsförvaltning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRenhållning, skötsel av park- och naturmark och vinterväghållning Järva Stadsdelsförvaltning
BeskrivningRenhållning, skötsel av park- och naturmark och vinterväghållning Järva Stadsdelsförvaltning
Intern identifierareJÄRVA 2024/336
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 77314000 Markskötsel, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRenhållning, skötsel av park- och naturmark och vinterväghållning Järva Stadsdelsförvaltning